•  

    تماس با ما

    26750073 (98+)

  •  

    ایمیل

    info@salamat-charity.ir


متن پیام تسلیت شهریاری بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
وقوع سانحه تلخ و دردناک سقوط هواپیمای مسافربری در مسیر تهران - یاسوج که منجر به جان باختن تعدادی از هموطنان عزیزکشورمان گردید ، عمیقاً قلوب آحاد مردم صبور ایران را جریحه دار نمود .   
ضمن ابراز تسلیت و همدردی با خانواده های داغدار و همدردی با بازماندگان این حادثه  اندوهبار، از درگاه خداوند متعال برای جانباختگان غفران و رحمت الهی و برای بازماندگان و خانواده های داغدار این سانحه دلخراش صبر و اجر جمیل مسئلت می نمایم
حسینعلی شهریاری
دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور 


پنجمین شورای مشارکتهای بانوان مجمع خیرین سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد
.

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت کشور، با حضور فرماندار شهرستان ، امام جمعه شهر بهمئی، رئیس شبکه بهداشت شهرستان، رئیس کتابخانه های شهرستان و تعدادی از بانوان در شهرستان  پنجمین شورای مشارکت‌های بانوان مجمع خیرین سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

در این جلسه با رای اکثریت آرا سرکار خانم زینب غلامی مقدم  کارشناس امور بانوان فرمانداری به عنوان رئیس شورا و سرکار خانم همه گل دیودل به عنوان دبیر شورای مشارکت‌های زنان مجمع خیرین سلامت بهمئی انتخاب شدند.

 

%da%a9%db%8c%d8%a7%d9%86%d9%88%d8%b4-%da%a9%d9%88%da%86%da%a9%db%8c-%d9%86%da%98%d8%a7%d8%af-%d9%85%d9%87%d8%b1

 به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت کشور، کیانوش کوچکی نژاد مدیرعامل مجمع خیرین سلامت گیلان از راه اندازی اولین همراسرا دولتی در دانشگاه علوم پزشکی گیلان، با مشارکت خیرین سلامت، خبر داد.
 
وی افزود: آمار مراجعین به مراکز دولتی گیلان مبین مراجعه تعداد زیادی از بیماران شهرستانی به بیمارستان های دولتی در استان است. بنابراین با راه اندازی همراه سرا و اسکان مناسب همراهان بیمار می توان تا حدود زیادی باعث تسلی خاطر بیماران شد.