تلفن مجمع خیرین سلامت کشور

ورود ثبت نام

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

 

.

 
کمک 83 میلیون تومانی یک بانوی همدانی برای ساخت خوابگاه
 
 

رئیس شورای زنان مجمع خیرین سلامت استان همدان از کمک ۸۳ میلیون تومانی یک خانم برای ساخت خوابگاه متأهلی خبر داد

 

ملوک تکرلی، رئیس شورای زنان مجمع خیرین سلامت استان همدان، در گفت‌وگو با ایکنا از همدان، از کمک ۸۳ میلیون تومانی یک خانم برای ساخت خوابگاه متأهلی خبر داد و گفت: مرحومه اکرم زنجیریان وصیت می‌کند که پس از مرگش اموالش را به مجمع خیرین سلامت ببخشند تا در راستای ساخت خوابگاه متأهلی هزینه شود.

وی ادامه داد: این بانوی همدانی مجرد بوده و همسر و فرزندی نداشت، پس از مرگش خواهر وی مبلغ ۸۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان برای ساخت خوابگاه متأهلی به این مجمع اهدا کرد.

تکرلی گفت: خوابگاه متأهلی در نزدیکی هتل باباطاهر واقع است که در قالب یک مجتمع ۱۱۰ واحدی ساخته شده، ۳۰ واحد آن تکمیل و دانشجویان در آن ساکن هستند و ۸۰ واحد دیگر نیز در مراحل اولیه کار قرار دارد. برای ساخت ۸۰ واحد دیگر این خوابگاه هزینه‌ای حدود ۵ میلیارد تومان مورد نیاز است.

رئیس شورای زنان مجمع خیرین سلامت استان تصریح کرد: دانشجویانی که از شهرهای دیگر برای طی کردن دوره تخصص به شهر همدان می‌آیند می‌توانند با پرداخت هزینه بسیار اندک با خانواده خود در این خوابگاه ساکن شوند.

انتهای پیام

 
 

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت خراسان جنوبی گفت: طرح یک نفس همدلی با کمک خیرین استان برای اولین بار در استان اجرا می شود.

 

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند، حسینی مدیرعامل مجمع خیرین سلامت خراسان جنوبی گفت: طرح یک نفس همدلی توسط امور مشارکت‌های اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند و سازمان‌های مردم نهاد استان برای اولین بار همزمان با سراسر کشور آغاز شده است.

افزود: در این طرح نزدیک به ۲۰۰ هزار عدد ماسک طی ۳ ماه آینده بین نیازمندان و اقشار کم برخورد دار ۱۱ شهرستان توزیع خواهد شد.


بیشتر بخوانید


حسینی با اشاره به این طرح یک نفس همدلی امسال برای اولین بار آغاز شده است اظهار کرد: هدف از اجرای طرح ترویج فرهنگ استفاده از ماسک و کنترل بیماری کرونا است.

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت خراسان جنوبی تصریح کرد: خیرین استان علاوه بر همکاری با طرح یک نفس همدلی در زمینه تهیه اقلام مصرفی، بهداشتی و کمک‌های زیر ساختی با مجمع خیرین استان همکاری داشته اند.

او با اشاره به این که طرح یک نفس همدلی ادامه خواهد داشت، بیان کرد: در مرحله اول تعداد زیادی ماسک در حاشیه شهر بیرجند و شهرستان‌های زیرکوه، درمیان و سرایان توزیع خواهد شد.

انتهای پیام/ ر ف

کمک ۱۶۸ میلیارد تومانی خیرین به حوزه سلامت فارس

 

مدیرعامل مجمع خیرین تامین سلامت فارس از کمک‌۱۶۸ میلیارد تومانی خیرین استان به حوزه سلامت فارس در سال ۹۹ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، علی اکبر رامجردی ظهر امروز در جمع خبرنگاران از افزایش ۴۵ درصدی کمک‌های مردمی نسبت به سال قبل خبر داد.

وی همچنین گفت: در سال ۹۹ با توجه به بحران کرونا و مشکلات به وجود آمده در سیستم سلامت کشور، خیرین استان علاوه بر حمایت های مستمر هر ساله، در موضوع کرونا نیز خوش درخشیدند، به طوری که حجم کمک های خیرین بسیار بیشتر از سال های گذشته بود.

رامجردی ادامه داد: در روزهای نخست شیوع کرونا در استان، خیرین در خرید تجهیزات پزشکی از جمله دستگاه های تنفس مصنوعی، تعمیرات و خرید قطعات دستگاه های سی تی اسکن، توسعه بخش های آی سی یو، تهیه و تولید بیش از صدها هزار اقلام مصرفی و حفاظتی در برابر این ویروس منحوس مشارکت داشتند و بار دیگر خیرین تامین سلامت فارس در بحران کرونا نیز در کشور پیشرو بودند.

امضای ۲۴۲ تفاهم نامه در سال ۱۳۹۹

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت فارس اظهار کرد: سال ۹۹ با امضای ۲۴۲ تفاهم نامه در حوزه های عمرانی، اهدای ملک و تجهیزات، امور حمایتی از بیماران نیازمند و وام های قرض الحسنه دانشجویی و سایر نیازهای حوزه سلامت به ارزش ۱۶۸ میلیارد تومان رشد بیش از ۴۵ درصدی نسبت به سال گذشته داشته است.

مدیرعامل مجمع خیرین تامین سلامت فارس بیان کرد: از چند سال پیش به همت خیرین حوزه سلامت فارس، ۱۸ اقامتگاه همراه بیماران در بیمارستان های تابعه دانشگاه ساخته که در این بازه زمانی به بیش از ۱۵۰ هزار نفر شب اقامت داده شد، همچنین اقامتگاه مرکزی همراه بیماران در کنار بیمارستان شهید دکتر فقیهی در حال ساخت است.

وی با اشاره به اجرای ۲۷ پروژه عمرانی با همت خیرین و بهره برداری از تعدادی از این پروژه ها در سال گذشته گفت: تعدادی از این پروژه ها نیز در دست اجرا است که از جمله مهم ترین پروژه ها، نقاهتگاه در محوطه بیمارستان شهید دکتر چمران به عنوان نقاهتگاه بیماران مزمن استان برای مراقبت از بیمارانی است که در منزل قابل نگهداری نیستند و تا کنون ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

رامجردی با اشاره به احداث چندین پروژه بهداشتی درمانی و در دست ساخت بودن دو بیمارستان جدید در شیراز به همت خیرین، یکی دیگر از اقدامات مجمع خیرین تامین سلامت فارس را ایجاد صندوق دانشجویی و پرداخت وام ضروری به دانشجویان و دستیاران عنوان کرد و گفت: در سال گذشته به ۹۵ دانشجو، به ارزش ۹۰۰ میلیون تومان وام قرض الحسنه اعطا شد.

مدیرعامل مجمع خیرین تامین سلامت فارس افزود: با توجه به بحران کروناویروس و لزوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی برای پیشگیری و قطع زنجیره انتقال، بیش از ۲۰۰ جلسه به صورت حضوری و مجازی در خصوص پیگیری اقدامات و دغدغه های خیرین در سال گذشته برگزار شد و ۷۰ خیر برگزیده سال نیز تقدیر شدند.

رامجردی با اشاره به سامانه معرفی نیازها به خیرین گفت: سامانه معرفی نیازها به خیرین به همت مجمع خیرین تامین سلامت فارس راه اندازی شده که تاکنون هزار و ۹۶۲ مورد نیاز پس از اولویت بندی و تایید دانشگاه در سامانه بارگذاری شده که خیرین در اقصی نقاط دنیا می توانند آن را مشاهده می کنند.

مدیرعامل مجمع خیرین تامین سلامت فارس ادامه داد: خیرین با نیت و معنویت روحی وارد این عرصه می شوند و لازم است مسوولان برای رفع دغدغه های اداری آنان تلاش کنند، البته تاکنون با حمایت مسوولان مشکلات در این خصوص در حداقل بوده است.

 رامجردی با اشاره به برنامه های این مجمع در سال جدید نیز گفت: تلاش می شود با هماهنگی رییس دانشگاه و هیات مدیره مجمع خیرین، پروژه های خیرین ساماندهی شود و امیدواریم بتوانیم برای ترویج بیش از پیش این کار خیر، همدلی بین مدیران حوزه سلامت و خیرین بیشتر شود.

وی افزود:‌ مجمع خیرین تامین سلامت فارس، با هدف بهره مندی از توانمندی ها و ظرفیت های مردمی و نیت خیرین در استان و ساماندهی فعالیت های آنان، در سال ۱۳۸۱ به عنوان اولین مجمع خیرین سلامت کشور در فارس راه اندازی شد.

انتهای پیام/ ن

 

 

 

اگر سربازان گمنام امام زمان نبودند؛ چه می‌شد؟!

دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور طی پیامی روز ولادت حضرت امام زمان(عج) و هفته سربازان گمنام را تبریک گفت.

 

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم


سالروز ولادت امید آفرین و نجات بخش آخرین نور امامت و ولایت حضرت حجت بن الحسن العسکری مهدی موعود(ارواحنا المقدم الفدا) و هفته بزرگداشت سربازان گمنام را به محضر مبارک مقام معظم رهبری( مدظله العالی)، سربازان گمنام آقا امام زمان(عج) و ملت فهیم ایران اسلامی صمیمانه تبریک عرض مینمایم.
در شرایطی ایام باشکوه بزرگداشت سربازان گمنام امام زمان(عج) را پاس میداریم که سردمداران استکبار جهانی در سردرگمی حاصل از همت این مجاهدان فی سبیل الله به سر میبرند.
امنیت، آسایش و اقتدار مثال زدنی نظام جمهوری اسلامی ایران در برابر دسیسه و توطئه های مختلف دشمنان و تبدیل ایران عزیز به جزیره ثبات در منطقه حاصل ایثارگری و تلاش بی وقفه و خستگی ناپذیر ایشان است.
در این ایام ماه مبارک پر فضیلت شعبان آحاد مردم قدرشناس، دعاگوی این عزیزان می‌باشند.
دکتر حسینعلی شهریاری دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور

مساعدت یک‌میلیارد ریالی یک خیر در ساخت پایگاه سلامت ملایر

 

رئیس مجمع خیرین شهرستان ملایر از مساعدت یک میلیارد و ۳۲۴ میلیون و ۶۲۰ هزار ریالی یک خیر در ساخت پایگاه سلامت این شهرستان خبر داد.

عباس آذرهمایون  با اشاره به مساعدت ۸۸۳ میلیون و ۷۵۵ هزار ریالی بیماران سرطانی نیازمند و انجام امور خیر طی ماه گذشته اظهار کرد: خیری در ساخت پروژه پایگاه سلامت آزادی شادروان حاج نصرت‌الله شایگان یک‌میلیارد و ۳۲۴میلیون و ۶۲۰ هزار ریال کمک داشت.

وی با اشاره به مساعدت مجمع خیرین سلامت در تهیه تجهیزات پزشکی به ارزش یک میلیارد و ۸۵۴میلیون و ۶۶۰ هزار ریال  گفت: ۱۰۰ میلیون ریال در تهیه کپسول اکسیژن مساعدت شد.

رئیس مجمع خیرین شهرستان ملایر با اشاره به واریزی در ذبح گوسفند از طرف خیرین به مبلغ ۶۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال یادآور شد: ۳۴۰ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال در تهیه سبدکالا مساعدت شد.

وی تعداد مراجعین ماه گذشته به امور مددکاری را ۲۶۷ بیمار نیازمند عنوان کرد و افزود: تعداد بیماران معرفی شده به پزشک و آزمایشگاه و سونوگرافی ۱۱ بیمار نیازمند بودند.

آذرهمایون از مساعدت ۶ بیمار در انجام پرتودرمانی، شیمی درمانی و بیماران نیازمند با هزینه ۱۲۹ میلیون ریالی خبر داد و گفت: ۲۰ میلیون ریال کمک هزینه ایاب و ذهاب ۴ بیمار برای انجام پرتودرمانی را داشتیم.

انتهای پیام/۸۹۰۲۶/