تلفن مجمع خیرین سلامت کشور

ورود ثبت نام

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

 

 

 

 
 

 «رضا محمدی خباز» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در دزفول اظهار کرد: پس از شیوع گسترده ویروس کرونا و به دنبال آن ایجاد وضعیت اقتصادی نامناسب در بین برخی خانواده ها، فرهنگیان شهرستان دزفول مثل همیشه به صحنه آمدند و با مشارکت نقدی و غیرنقدی کمک شایانی به مجمع خیرین سلامت شهرستان دزفول اهدا کردند.

 

رئیس آموزش و پرورش دزفول افزود: به منظور رفع نیازهای خانواده ها ماسک، بسته های بهداشتی، معیشتی، پروتئینی، نوشت افزار، غذای گرم و تبلت به ارزش ریالی ۴۵ میلیارد و ۳۸۳ میلیون ریال توسط فرهنگیان و دانش آموزان تهیه و در راستای کمک به بیماران کرونایی و خانواده های بی بضاعت در اختیار مجمع خیرین سلامت شهرستان دزفول قرار گرفت.

 

وی اضافه کرد: با مشارکت یک هزار و ۴۰۰ فرهنگی نیز با جمع آوری کمک های نقدی، مبلغ ۶۰۰ میلیون ریال جهت کمک به بیماران خاص از جمله بیماران کلیوی، دیابتی، هموفیلی، تالاسمی، پیوندی، سرطانی و ام اس اهدا شد.

 

محمدی خباز تصریح کرد: علاوه بر این فرهنگیان شهرستان دزفول با اهدای ۱۴۰ میلیون ریال به انجمن آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد در این امر خداپسندانه شرکت کردند. 

اهدای ۱۱ کپسول اکسیژن توسط خیرین همدان به مراکز درمانی

 

 

مسوول مشارکت‌های مردمی و امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان از اهدای ۱۱ کپسول اکسیژن از سوی خیرین همدان به مراکز درمانی و درمان مبتلایان به کرونا خبر داد.

حمید شاکری‌صفت‌ در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به برگزاری دویست و بیست و دومین جلسه شورای مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان اظهار کرد: در این جلسه پرونده ۱۵ بیمار با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی بررسی شد.

وی با بیان اینکه در این جلسه مصوب شد ۳۶۵ میلیون ریال به بیماران مساعدت شود و ۳۳۰ میلیون ریال وام قرض‌الحسنه در اختیار آنها قرار گیرد از تخفیف ۲۱۰ میلیون ریالی مراکز درمانی به بیماران خبر داد و عنوان کرد: با مصوب این جلسه ۶ بیمار در طرح سخاوت قرار گرفت.

مسوول مشارکت‌های مردمی و امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان با بیان اینکه چهار بیمار نیز زیر پوشش طرح «طعم مهربانی» قرار گرفتند افزود: جمع کل مساعدت‌هایی که در این جلسه تصویب شد ۹۰۷ میلیون ریال بود.

وی با اشاره به اجرای پویش مردمی «اهدا نفس» برای تهیه  کپسول اکسیژن مراکز درمانی و بیماران مبتلا به کرونا گفت: با عنایت خداوند متعال و مساعدت نیکوکاران  پنج عدد کپسول ۴۰ لیتری و ۶ عدد کپسول ۱۰ لیتری به مبلغ ۲۶۸ میلیون ریال تهیه شد.

 
 
با آغاز مجلس یازدهم زمزمه‌هایی مبنی بر قصد حسینعلی شهریاری برای ریاست بر کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مطرح شده است آن هم در شرایطی که بررسی ها نشان می دهد که او در بزنگاه ها منافع صنفی پزشکان را بر منافع مردم ترجیح داده است.

دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور و رئیس کمیسیون بهداشت مجلس در نامه‌ای به رئیس جمهور خواستار اتخاذ تدابیر ویژه برای جلوگیری از سفرهای گسترده در تعطیلات عید سعید فطر شد

 
 

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت؛ حسینعلی شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به رئیس جمهور خواستار اتخاذ تدابیر ویژه برای جلوگیری از سفرهای گسترده در تعطیلات عید سعید فطر شد.

متن نامه به شرح زیر است:

حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر روحانی

ریاست محترم جمهور و رئیس ستاد ملی مقابله با کرونا

سلام علیکم؛

احتراماً همانطوریکه مستحضرید با توجه به تجارب قبلی انتظار می‌رود تعطیلات عید سعید فطر موجب سفرهای گسترده و پرشمار برون شهری هم میهمانان شود؛ در این شرایط بیم آن می‌رود بیماری کرونا بار دیگر در اثر غفلت یا تغافل بخش‌های مربوطه از شهری به شهری منتقل گشته و تعداد نامعلوم دیگری از عزیزانمان را مبتلا و روال جاری بیمارستان‌ها و مراکز درمانی کشور را که در حال حاضر نیز با تمام ظرفیت در حال انجام خدمت هستند، با شرایط حادتری مواجه نماید.

در این شرایط از ستاد ملی کرونا و جنابعالی به عنوان رئیس ستاد انتظار دارد با دستور اکیدی که صادر خواهید نمود، مانع از شعله‌وری بیماری شوید متاسفانه تجربه پیشین و اتکا صرف به توصیه‌های کمرنگ نتایج فاجعه باری داشته است .

توفیق روزافزون حضرتعالی را از خداوند منان خواهانم./

پایان پیام

خیرین سلامت به حوزه بهداشت و درمان کردستان۳۴ میلیارد تومان کمک کردند

 مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان کردستان گفت: خیرین سلامت از سال گذشته تاکنون بالغ بر ۳۴ میلیارد و ۱۶۸ میلیون تومان در راستای ساخت و تکمیل پروژه‌های عمرانی و تأمین تجهیزات و ملزومات مصرفی بخش سلامت در اپیدمی کرونا به دانشگاه کمک کرده‌اند.

مهدی علی مسیمر امروز(۱۹ اردیبهشت ماه) در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه تاکنون یک هزار و ۴۰۰ خیر نوع‌دوست نیک‌اندیش در حوزه سلامت با مجمع همکاری و مشارکت فعال داشته‌اند، اظهار کرد: خیرین نیکوکار منشاء خدمات ارزشمندی هستند و در فرهنگ‌سازی و نقش‌آفرینی در گسترش ارائه خدمات به بخش سلامت صحنه‌های بی‌نظیری را خلق کرده‌اند.

وی با بیان اینکه خیرین سلامت از سال گذشته تاکنون بالغ بر ۳۴ میلیارد و ۱۶۸ میلیون تومان به دانشگاه علوم پزشکی کردستان کمک کرده‌اند، افزود: از این مقدار مبلغ ۱۵ میلیارد و ۱۶۸ میلیون تومان در راستای حمایت از کارکنان و بیماران مبتلا به کروناو ۱۹ میلیارد تومان جهت ساخت و تکمیل پروژه‌های عمرانی و خرید دستگاه‌ها، تجهیزات و ملزومات پزشکی به دانشگاه اهدا کرده‌اند.

مدیر عامل مجمع خیرین سلامت از ساخت و تکمیل ۱۱ پروژه عمرانی دانشگاه در قالب اهدای زمین، تأمین تجهیزات پزشکی و احداث بخش‌های ویژه بیمارستانی توسط خیرین سلامت استان خبر داد.

علی مسیمر با اشاره به احداث سه همراه‌ سرا پیش‌تر در بیمارستان توحید و بعثت سنندج، بیان کرد: احداث همراه‌سرای بیمارستان کوثر با ۶۰۰ مترمربع در دو طبقه از دیگر اقدامات این بزرگواران در این حوزه است.

وی با اشاره به اجرای پروژه مرکز دیالیز بیمارستان توحید با زیربنای اولیه ۸۰۰ مترمربع در فاز اول خاطرنشان کرد: بخش دیالیز بیمارستان سروآباد و احداث مرکز جامع خدمات سلامت در دزجقروهدر زمین اهدایی خیرین با زیربنای ۶۵۰ مترمربع همراه با ساختمان سرایداری در بیمارستان شهید بهشتی قروه از جمله طرح‌های پروژه‌ مذکور است.

مدیر عامل مجمع خیرین سلامت، از اجرای پروژه ساختمان در حال ساخت آموزش مجازی دانشگاه و تکمیل فاز اول این پروژه به همت خیرین سلامت خبر داد و گفت: ساخت بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان دیواندره و بیجار، پروژه بخش آی‌سی‌یو بیمارستان فجر مریوان، احداث پایگاه بهداشتی حسن آباد یاسوکند، اهدای وسایل و تجهیزات آزمایشگاهی به بیمارستان بیجار و ساخت و تکمیل پروژه اتاق عمل بیمارستان شهید بهشتی قروه از دیگر طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی حوزه خیرین است.

علی مسیمر خاطرنشان کرد: خیرین نوعدوست کردستانی مقداری تجهیزات آزمایشگاهی به ارزش ۲ میلیارد تومان به  بیمارستان امام حسین بیجار (ع) اهدا کردند.

وی با بیان اینکه فرهنگ سازی جهت ترغیب خیرین بیشتر از طریق رسانه‌های گروهی و فضای اجتماعی می‌تواند بستر جذب نیکوکاران را فراهم کند، یادآور شد: خط ترویج مشارکت خیرین در حوزه سلامت در گروی بسترسازی رسانه‌ها است.

انتهای پیام

 

 

مساعدت ۷۰۰ میلیون ریالی مجمع خیرین سلامت همدان از نیازمندان

 

 

حمید شاکری صفت‌ در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان از توزیع ۲۰۰ سبد غذایی به ۲۰۰ خانواده زیر پوشش مجمع خیرین سلامت همدان در شب شهادت امیرالمومنین علی(ع) خبر داد و اظهار کرد: ارزش هر سبد کالا ۳۵۰ هزار تومان بود که مجموع مساعدت‌ها به ۷۰ میلیون تومان رسید.

 وی با اشاره به اینکه  این کمک‌ها در قالب طرح "طعم مهربانی" انجام شد گفت: اقلام توزیعی شامل برنج اعلا هاشمی، روغن مایع، گوشت گرم گوسفندی، رشته پلوئی، ماکارونی، عدس، رب گوجه‌فرنگی، خرما، پنیر، شیر پاستوریزه پاکتی، نان لواش، ماسک سه لایه استاندارد، بروشورهای با محتوای پیام‌های بهداشتی بود.

مسوول مشارکت‌های مردمی و امور پددکاری مجمع خیرین سلامت همدان در پایان از نیکوکاران و همکاران خود در مجمع خیرین سلامت همدان به خاطر همکاری و همراهی در مساعدت بیمارن سخت‌درمان قدردانی کرد و خواستار ادامه فعالیت آنها با قوت بیشتر در سال جاری شد.

انتهای پیام/۸۹۰۲۶/